Гарантія надається на зовнішній вигляд як окремих кульок, так і конструкцій з них, а також на тривалість польоту літаючих (наповнених гелієм) повітряних кульок:

  •  Нелітаючі (наповнені повітрям) повітряні кульки до 5 днів у приміщенні і 1 день на вулиці.
  • *Літаючі (наповнені гелієм) повітряні кульки до 2 днів в приміщенні і 1 день на вулиці.
  •  Нелітаючі (наповнені повітрям) фольговані кульки до 10 днів у приміщенні і 1 день на вулиці.
  • *Літаючі (наповнені гелієм) фольговані кульки до 7 днів.

Усі гумові кульки за умовчанням оброблені спеціальною рідиною зсередини, яка якнайдовше продовжує політ кульки.

Після закінчення терміну гарантії ми радимо демонтувати конструкції з повітряних куль. Кульки потрібно лопнути гострим предметом, наприклад, шпилькою або канцелярським ножем, а залишки викинути в сміттєву корзину.

Для Вашої зручності й безпеки компанія Баббл займається демонтажем конструкцій з повітряних куль. Вартість демонтажу конструкції становить 20% від вартості конкретної конструкції, яку потрібно демонтувати, плюс вартість доставки до місця замовлення. Для цього Вам потрібно зв'язатися з нами і замовити демонтаж.

Повітряні кульки можуть використовуватися і довше заявленої гарантії. Потрібно стежити за їх станом, а коли вони почнуть здуватися їх потрібно демонтувати.

Товар обміну та поверненню не підлягає.


*Примітка: зовнішній вигляд та термін польоту повітряних кульок може змінюватися у зв'язку з умовами навколишнього середовища. На кульки негативно впливає як висока, так і низька температура, а також вітер і дощ та смикання кульок.